Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.07.27
Tradicinės Oninės Naujajame Daugėliškyje vėl sutelkė bendruomenę

Saulėtą liepos 25-ąją Naujajame Daugėliškyje vyko viena laukiamiausių vasaros švenčių - „Šv. Ona- duonos ir vasaros gėrybių ponia“. Kaip ir kasmet ji būrin sukvietė tiek vietinius, tiek ir iš toli atvykusius svečius.


 

                       

Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo kunigas Bernardas Augaitis. Šv. Mišiose dalyvavo kunigas Pavelas Paukšto. Aukodamas Šv. Mišias Bernardas Augaitis pirmą kartą paminėjo ir Pasaulinę senelių ir pagyvenusių žmonių dieną.

Po Šv. Mišių tradiciškai šventės metu buvo pagerbta šviežia duona, pasveikintos varduvininkės. Renginio vedantieji Aldona Braziulienė ir Artūras Česliokas kvietė džiaugtis vasara ir jos dovanojamomis gėrybėmis. Visus susirinkusiuosius pasveikino, stiprybės, ištvermės ir geros nuotaikos linkėjo Ignalinos rajono meras Justas Rasikas.

Ignalinos rajono kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Marijona Lukaševičienė sveikino, įteikė padėkas ir Oninių atminimo medalius šventės rėmėjams. Su švente sveikino Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyrius vedėja Rima Cibulskienė.

Šventės metu susirinkusiems koncertavo atlikėja Renata Tirilė, Anykščių kultūros centro Viešintų skyriaus kapela „Vingerinė“, šokti kvietė Zarasų rajono bendruomenės „Ąžuolinis” šokių kolektyvas „Atrask paguodą”.

Šventę organizavo Daugėliškio parapijos klebonas Bernardas Augaitis, Naujojo Daugėliškio seniūnija, Ignalinos rajono kultūros centro Naujojo Daugėliškio padalinys, Daugėliškio krašto bendruomenė.

Už pagalbą dėkojame Jolantai Aleksejevienei, Ramunei Cibulskienei, Jolitai Bužinskienei, Valentinai Gluchovai ir visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo.

Nuoširdžiai dėkojame ir šventės rėmėjams Sigutei ir Romualdui Luneckams, Algirdui Cicėnui, Linai ir Stasiui Cicėnams, UAB „Birvėtos tvenkiniai“ direktorei Editai Brukštuvienei, Paliesiaus dvarui, Ignalinos rajono kultūros centro direktorei Giedrei Katinienėei.

Nijolė Gluchovienė.

Ignalinos kultūros ir sporto centro Naujojo Daugėliškio padalinio kultūrinių veiklų organizatorė

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata