Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.01.26
Toliau svarstomos saulės energijos panaudojimo galimybės

Ignalinos rajono savivaldybė, kaip jau informuota, sulaukia verslo pasiūlymų ir susidomėjimo mūsų krašte statyti saulės energijos jėgaines. Netgi yra privačių įmonių, jau įsigijusių sklypus ir ketinančių pradėti statybas. 


Sausio 26 dieną savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė nuotoliniu būdu susitiko su dar vienu tiekėju, išklausė jo  prisistatymo ir pasiūlymų. Kaip sakė vietos naujam saulės energijos parkui ieškančios įmonės atstovai, Ignalinos kraštas jiems patrauklus ir įdomus dėl čia jau vykdomų projektų.

Savivaldybės administracija siekia saulės elektrines įrengti ant svarbiausių įstaigų stogų. Tam numatyta savivaldybės administracijos, ligoninės, sporto ir pramogų centro, kai kurių mokyklų pastatai. Iš viso 7 projektai, kuriems jau gautas finansavimas, pradėti arba planuojami viešieji pirkimai.

Susitikimo metu saulės jėgainių specialistai pažadėjo išanalizuoti Ignalinos rajone esančius tinklus, jiems patrauklius žemės plotus ir pateikti išsamesnius pasiūlymus. Nenaudojamas ar apleistas teritorijas žadama padaryti vizualiai patrauklias. Tapimas žaliąja savivaldybe didintų krašto patrauklumą, kurtų švaresnę, perspektyvesnę ateitį.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

Tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata