*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
en
Facebook Instagram

Ignalinai dovanoti ąžuoliukai

Ignalinai dovanoti ąžuoliukai

Balandžio 28 d. Ignalinos rajono savivaldybėje lankėsi Adutiškio senelių namų ir Adutiškio reabilitacijos ir slaugos centro direktorius Žydrūnas Eimutis. Jis susitiko su mero pavaduotoju Juozu Roku ir Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vedėja Irena Matešiene. Verslininkas atvežė dovaną Ignalinai – 200 ąžuoliukų. ,,Dėkojame už draugystę ir pasitikėjimą, kuriant gražesnę Lietuvą“,– rašoma jo padėkoje. Socialinės globos įstaigas kuriantis,  prekybos, maitinimo ir statybų verslu užsiimantis verslininkas ąžuoliukų dovanojo ir kitoms savivaldybėms, su kuriomis bendradarbiauja. Jo teigimu, labai norėjosi, kad tai būtų ir draugiška iniciatyva, ir ilgalaikė dovana, kuria pasidžiaugtų visi žmonės. Trejų metų ąžuoliukai užauginti Adutiškio girininkijoje. Lietuviškas ąžuolas – tvirtybės, ilgaamžiškumo simbolis. Jis užauga iki 55 metrų aukščio ir 1,5-2 metrų skersmens. Gyvena 500 metų ir ilgiau, žydi gegužės mėnesį.

Adutiškio senelių globos namuose gyvena ir keletas Ignalinos rajono gyventojų. Ten jau anksčiau apsilankiusi Irena Matešienė sakė, kad įstaigoje sąlygos tikrai labai puikios. Na, o verslininkas puoselėja mintis ir dėl kitokių planų Ignalinos rajone. Ir tie planai  jau virsta realiais darbais. Dūkšto mieste nupirktame pastate (buvusi universalinė parduotuvė) žadama įrengti parduotuvę, kavinukę ir duonos cechą, kuriame bus kepamos eksportui skirtos čiabatos duona ir sumuštinių bandelės. Dar viena patalpa (pastate virš maisto prekių parduotuvės)  įsigyta Didžiasalyje. Tai jau, kaip minėta, tolimesni planai, apie kuriuos dar ankstoka kalbėti.

Savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Rokas dėkojo verslininkui už tokią gražią ir prasmingą iniciatyvą, linkėjo jam sveikatos ir kuo geriausios sėkmės plečiant verslą Ignalinos rajone. Na, o ąžuoliukai, kaip sakė vicemeras,  greičiausiai bus padalinti visoms rajono seniūnijoms, kad kiekviena jų galėtų sukurti jaukų gamtos kampelį. Jau po šio susitikimo į savivaldybę kreipėsi Ignalinos kredito unijos vadovė V. Čeponienė ir pasakė, kad mielai perduos savivaldybei dar 100 unijai Žydrūno Eimučio dovanotų ąžuoliukų, kad jie būtų kartu pasodinti.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 51824, mob. 8  656 70424

el. p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt